O kancelarii

Marika Swat – radca prawny – założycielka Kancelarii. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego: Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzenia na kierunku Finanse i Bankowość oraz Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo. Po uzyskaniu tytułu magistra prawa w 2011 roku rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Wpis na listę radców prawnych uzyskała w 2015 r.

Przez ten okres Marika Swat, poza zdobywaniem wiedzy teoretycznej, zdobywała doświadczenie niezbędne w przyszłym życiu zawodowym. Od 2008 r. współpracowała z największą polsko-niemiecką kancelarią adwokacką działającą w Szczecinie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oraz z mniejszymi kancelariami świadczącym pomoc prawną klientom indywidualnym w następujących dziedzinach: prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo transportowe, prawo cywilne, prawo administracyjne i podatkowe. Praktyka we wskazanym zakresie obejmuje także reprezentację w postępowaniach sądowych.

W 2016 r. Marika Swat założyła własną kancelarię, której zakres działalności odpowiada dotychczas zdobytemu doświadczeniu i ulega ciągłemu poszerzeniu.

Kancelaria Radcy Prawnego Mariki Swat prowadzi obsługę prawną również w języku niemieckim.